Algemeen Zomercompetitie

Uitslagen zomerkampioenschap 2016

Het zomerkampioenschap is berekend onder de volgende voorwaarden:

  • Deelname aan minimaal 3 onderdelen.
  • Beide skeelerwedstrijden meegedaan: beste ranking skeelerwedstrijd telt (dus niet beste tijd, i.v.m. verschillende weersomstandigheden). Behalve: als je 2e skeelerwedstrijd het 3e onderdeel was.
  • Zijn er daarna nog 4 onderdelen over: slechtste onderdeel valt af.
  • Iedereen heeft dus 3 onderdelen in het puntenklassement.

De uitslag:

fietstijdrit skeeler 1 skeeler 2 bolwerk dodeman
Punten Punten Punten Punten Punten Eindtot. Plaats
Jongste pupillen meisjes
Nynke Tinga 19 21,1 19 59,1 1
Frouk Walstra 21,1 21,1 19 18 58,1 2
Sanne Marije Tiesma 16 18 13 47 3
Ynskje de Wolff 17 18
Mare Altena 16 16
Amerins Sieperda 15 14
Anyk de Vries 14 12
Nynke Boersma 13 15
Lieke Hylkema 18 21,1
Joska Hylkema 17 17
Femke van Slageren 15
Jongste pupillen jongens
Siemen van Slageren 21,1 21,1 21,1 63,3 1
Oudste pupillen meisjes
Nikki Wetting 21,1 21,1 21,1 21,1 17 63,3 1
Elvira bij de Weg 19 17 14 19 55 2
Myrthe Wielinga 19 21,1
Femke Vlagsma 18 18
Ylse de Vries 19 18 17 16 52 3
Metta Fekken 16
Silke Postma 18 19 15 14 48 4
Nynke Tjeerdema 16 13 15 44 5
Eva Kramer 13
Ilya Teernstra 17 16 12 15 44 5
Oudste pupillen jongens
Jacob Gerbrandij 21,1 21,1 17 17 59,2 2
Jasper Tinga 19 21,1 21,1 61,2 1
Christian Sieperda 18 19 18 55 3
Ruben Twijnstra 16 19
Junioren A meisjes
Renee Wiersma 21,1 21,1
Jantina Fekken 19 21,1
Amber Hettinga 19 21,1 19 59,1 1
Junioren A jongens
Daniel Sieperda 21,1 19 19 59,1 2
Harmen Bosch 19 21,1 21,1 21,1 63,3 1
Junioren B meisjes
Anke Fekken 21,1 19 18 19 18 59,1 2
Nynke Hoekstra 19 21,1 21,1 21,1 63,3 1
Karin Bootsma 18 21,1 19 18 57,1 3
Rianna Twijnstra 19
Junioren B jongens
Jobbe Krijnsen 21,1
Jelte Krijnsen 19
Marten Wijnia 18 21,1
Junioren C meisjes
Marieke Gerbrandy 21,1 21,1 19 21,1 63,3 1
Lisa Wetting 19 19 21,1 19 17 59,1 2
Trudie Postma 18 18 18 21,1 57,1 3
Mirna Feenstra 17 17 17 17 18 52 4
Yvanka Visser 19
Eva Kramer 16
Junioren C jongens
Jan Gerbrandij 21,1 21,1 21,1 18 63,3 1
Stefan bij de Weg 19 19 21,1 19 19 59,1 2
Jimte Postma 18 18 19 17 54 3
Ytsen Tamminga 18 21,1

Dit vind je misschien ook leuk